tel: +48 501243500   email: info@cjo-proficiency.pl

Oferta kursów

ceny od 50zł za godzinę lekcyjną*

Kursy intensywne język angielski

Specjalizujemy się w organizacji profesjonalnych kursów indywidualnych i grupowych dla dorosłych. Nasi lektorzy zostali odpowiednio przygotowani do uczenia osób, których pierwszy język jest już w pełni ukształtowany. Dopasowują metody nauczania, tematykę i tempo zajęć uwzględniając upodobania i potrzeby kursantów. Zajęcia odbywają się w dogodnej lokalizacji wskazanej przez klienta: w domu lub w miejscu pracy. Dzięki temu kursant nie traci czasu na dojazdu, a przyjazne i znane otoczenie sprzyja przyswajaniu wiedzy.

Uczymy języka angielskiego tzw. ogólnego oraz biznesowego na wszystkich poziomach zaawansowania. Istnieje również możliwość personalizacji kursów, tak aby skupić się na określonej tematyce i umiejętnościach np. angielski w korespondencji biznesowej, w negocjacjach, prowadzenie rozmów telefonicznych, obsługa klienta, tworzenie prezentacji i wystąpień publicznych.

 

Oferujemy:

  • Kursy dla osób prywatnych
  • Kursy dla firm i instytucji
  • Kursy intensywne
  • Kursy intensywne wyjazdowe – kursy organizowane poza miejscem zamieszkania lub miejscem pracy - zajęcia odbywają się w ustalonym miejscu w kraju lub za granicą. Zmiana otoczenia pozwala oderwać się od codziennych obowiązków i pomaga skupić się na nauce. Wyjazdy zagraniczne dodatkowo mobilizują do porozumiewania się w języku angielskim w życiu codziennym np. w restauracji lub w sklepie. Takie „zanurzenie” w języku obcym sprawia, że kursanci zaczynają myśleć po angielsku!

 

Szczegóły każdego kursu ustalamy indywidualnie.

 

Dlaczego my?

  • Terminy kursów zależą od klienta. Zajęcia mogą odbywać się w określone dni w stale określonych porach lub zmieniać się każdego tygodnia w zależności od dogodnego terminu dla kursanta.
  • W razie potrzeby zajęcia można odwołać lub przesunąć na inny termin. Jeśli zmiana zgłoszona jest odpowiednio wcześnie, kursant nie płaci za lekcje, które się nie odbyły. Nie ma także konieczności odrabiania zajęć przed określona datą, gdyż nie ustalamy ilości godzin lekcyjnych, które trzeba zrealizować w tygodniu lub miesiącu. Intensywność nauki można dowolnie zmniejszać lub zwiększać.
  • Wierzymy, że aby nauczyć się języka obcego kursanci potrzebują zarówno lektora polskiego jak i kontaktu z rodzimymi użytkownikami języka angielskiego tzw. „native speakers”. W naszym centrum taki „team teaching” to standard już od najniższych poziomów zaawansowania, a za zajęcia z „native speakers” nie pobieramy dodatkowych opłat.
  • Polecamy kursantom tryb rotacyjny – zajęcia naprzemiennie z kilkoma różnymi lektorami (polskimi oraz „native speakers”), którzy przekazują sobie informacje na temat przerobionego materiału oraz indywidulanych potrzeb klienta. Dzięki temu istnieje możliwość zapoznania się z różnymi akcentami, osobowościami i kulturami, a lekcje nie stają się monotonne ani nudne. Oczywiście istnieje możliwość, aby nad postępami w nauce kursanta czuwał tylko jeden lektor. Jeżeli klient określi taką potrzebę, możemy prowadzić zajęcia także w ten sposób.

 

*Godzina lekcyjna trwa 45 minut. Jednorazowo rekomendujemy minimum 2 godziny lekcyjne czyli zajęcia 90-cio minutowe. W celu ustalenia dokładnej ceny prosimy o kontakt.

WYPEŁNIJ TEST ONLINE
SPRAWDŹ SWÓJ POZIOM ZAAWANSOWANIA

WYPEŁNIJ